SPORTA SPĒĻU UN KOMANDAS SALIEDĒŠANĀS PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA

Sporta spēļu un komandas saliedēšanās pasākumu organizēšana - Entuziastu Florbola līgas organizatori nodarbojās arī ar Komandas saliedēšanas un sporta pasākumu organizēšanu Latvijā. Uzņēmuma pārstāvji ar pasākumu organizēšanu nodarbojās jau vairākus gadus un papildus tam organizē arī Entuziastu Volejbola līgu un Entuziastu Florbola līgu.

 
ENTUZIASTU FLORBOLA LĪGAS DALĪBNIEKIEM ĪPAŠAS CENAS

Veselības Fabrika
Sporta Klubs VESELĪBAS FABRIKA. Visiem vecumiem un fiziskai sagatavotībai. Tev ir iespēja apmeklēt šobrīd pasaulē aktuālākās grupu nodarbības: LesMills BODYPUMP®, BODYATTACK®, BODYBALANCE™, BODYCOMBAT™, BODYJAM™ un RPM™, kā arī PILATES, CALLANETICS, FITNESS YOGA, svaru samazinošās, aerobikas nodarbības, deju un cīņu treniņus Kluba trenažieru zāle ir aprīkota ar LifeFitness trenažieriem. Zāles treneris katram interesentam piedāvās piemērotāko no iepriekš sastādītajām treniņprogrammām atbilstoši fiziskajai sagatavotībai un mērķim. Trenera konsultācija ir iekļauta cenā! Adrese: Brīvības 214m-2, Rīgā, Brīvības gatvē 214M, 3.stāvā" pietura "VEF" aiz Gaisa tilta (ieeja no pagalma puses, autostāvvieta pie kluba ieejas) 
 
15% ATLAIDE ABONEMENTIEM

Just
Bārs/Klubs/Restorāns Just mūsu biedrus nodrošina ar 10% atlaidi saviem pakalpojumiem. Adrese: 11. Novembra Krastmala 17 Tel. 29554614 
 
 
10% ATLAIDE ĒDIENIEM UN DZĒRIENIEM

MAFF AUSIŅI UN CEPURES

Nepatīk valkāt cepuri? Cepure sabojā frizūru? Tomēr ausis ziemā salst? - Maff ausaiņi ir neuzkrītoši, tie nesabojā frizūru, jo tie savienojas galvas aizmugurē, un tie ir silti! Maff ausu sildītāji ir neuzkrītoši un nelieli, bet perfekti izpilda to pamatfunkciju – ausu sildīšanu. Ārvalstīs tie jau ir kļuvuši populāri, un ar šo rudeni tie ir pieejami ar Latvijā!

 
20% ATLAIDE VISĀM PRECĒM

Lady Taxi
Lady Taxi jau 8 gadus saviem klientiem sniedzdrošus un kvalitatīvustaksometru pārvadājumu pakalpojumus. Mūsuvērtības irgādība, delikātums un dinamika , kurām uztic un kurām uzticas. Šajā steidzīgajā pasaulē mēs spējam būt lēdijas, kas smalkjūtīgi ieklausās klientos, lai ikviens brauciens būtu arī patīkams ceļojums.
 
30% ATLAIDE NO RĪGAS DOMES NOTEIKTAJIEM TARIFU GRIESTIEM UZRĀDOT ENTUZIASTA KARTI BRAUCIENA SĀKUMĀ

S/K Reaktors
Sporta klubs ‘Reaktors’ atrodas Rīgā, Rūpniecības ielā 27. Divās trenažieru zālēs izvietoti jaunākie gym80 spēka trenažieri. Kardio zona aprīkota ar jaunākajiem Life Fitness kardio trenažieriem. Ērtus treniņa apstākļus jebkurā gadalaikā nodrošina speciāla ventilācijas sistēma ar nodarbībām pielāgotu optimālo temperatūru. Jūsu ērtībai- TV trenažieru zālē. Grupu nodarbības notiek paralēli divās daudzfunkcionālās vingrošanas zālēs, kuras aprīkotas ar koka grīdām, gaisa kondicionētājiem, mūzikas aparatūru un daudzveidīgai vingrošanai paredzētu inventāru.Vingrošanas un aerobikas nodarbības ir sadalītas intensitātes līmeņos, kas paredzētas cilvēkiem ar dažādu sagatavotības līmeni. Papildus piedāvājam solāriju, sporta bāru, skaistumkopšanas salonu un kafejnīcu. 
 
10% ATLAIDE ABONEMENTIEM

KomandasSP
GRŽ721
OPT715
SKK713
AND713
MBF79
FHP77
RND72
FKS71
SpēlētājiV
12
Kazus11
Rollis7
Edolfs5
Vabolis5
Barkāns4
Arbidāns3

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

 • Norberts Spriņģis (turnīra organizācija)
  28668969
  fel@entuziasti.lv
 • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
  27033996
  janis@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

 • Haralds Apinis - 29359757
  haralds@entuziasti.lv